VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

WARMHAUS’nun misyonu; ürün ve hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutarak, ihtiyaç duyulan her anda, her yere ve herkese kaliteli, güvenli ve tasarruflu sıcaklık ulaştırmak. Söz konusu sıcaklık olduğunda herkesin ilk tercihi olmak ve üstün müşteri memnuniyeti yakalayan lider marka konumunu elde etmek.

WARMHAUS’nun vizyonu; evrensel kalitede ve standartlarda ürünler ile uluslararası pazarda ihtiyaç duyulan her anda, her yere ve herkese kaliteli, güvenli ve tasarruflu sıcaklık ulaştırmak. Söz konusu sıcaklık olduğunda dünyanın tercih ettiği marka olmak ve hem ülkesi hem müşterileri hem de bayileri için güvenilirlik ve saygınlık simgesi haline gelmek.

DEĞERLERİMİZ

Sıcaklık

Warmhaus için en önemli değer sıcaklıktır. Var gücüyle sıcaklığı nasıl daha verimli şekilde evinize ulaştırabilmek için çalışırız. Warmhaus evinizin sıcaklığını sağlamayı kendine görev olarak kabul etmektedir.

Kalite

Sadece en kaliteli malzemelerle, en kaliteli ve titiz işçilikle, insan hatasını minimize eden tam otomasyona sahip üretim tesislerimizde, en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Verdiğimiz hizmeti de üst seviye kalite standardında sunuyoruz. 

Verimlilik

%100 yerli ArGe sermayesiyle geliştirdiğimiz teknolojilerle esneklik, etkinlik ve verimliliği odak noktamız olarak belirledik. Sadece ürün verimliliği değil, satış sonrası hizmetler, teknik servis gibi tüm süreçlerin verimliliği için çalışırız.

Güven

Warmhaus, arkasındaki 40 yıllık Beyçelik Holding üretim tecrübesi ve 21 yıllık ısı sektörü tecrübesi ile güvenli ve güvenilir iklimlendirme ürünleri üretir. 

SOSYAL MEDYA
Sosyal ağlar üzerinden bizleri takip edin!
Size en yakın Warmhaus Yetkili Satıcısı