Hakkımızda

1996 senesinde bir Beyçelik Holding iştiraki olarak kurulan Warmhaus, iklimlendirme alanındaki 20 yılı aşkın tecrübesi ile panel radyatör, şofben, kombi ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üretiyor.

Yüzde 100 yerli sermaye ile panel radyatör, kombi ve duvar tipi yoğuşmalı kazan üreten Warmhaus, panel radyatör alanındaki üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük 4,dünyanın ise en büyük 10 firmasından biridir. 

Warmhaus üretimini Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki modernize sistemlerle donatılmış 27.000 m2’lik panel radyatör ve 8000 m2’lik cihaz üretim tesislerinde gerçekleştiriyor. Otomasyon sistemine sahip parkurlarında yılda 2.700.000mtül panel radyatör ve 150.000 adet kombi üretim kapasitesine sahip olan marka, ürünlerini 50'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Globalleşme stratejisi doğrultusunda yüksek potansiyelli pazarlara giriş yapan Warmhaus, 2017 yılında İngiltere’de faaliyete aldığı 3.000 m2’lik depo alanı ile küresel rekabetin yüksek olduğu İngiltere pazarına açıldı.

Tüketiciye tasarruflu ısınma imkanı sunan, kaliteli ürünleriyle fark yaratan Warmhaus, sıcaklık denince “ilk tercih edilen” marka olma vizyonuyla ilerlerken, tasarımını ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirdiği ürünleri ile global bir iklimlendirme markası olma yolunda ilerliyor.