VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Misyon: İnsanın ve Isıtma / Soğutma ihtiyacının olduğu her yaşam alanı için kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir ve fark yaratan çözümler sunmak için varız.

Vizyon: Rekabetçi ürün gamı, dijital altyapısı ve fark yaratan hizmetleri ile iklimlendirme sektörünün global bir markası olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Sıcaklık


Warmhaus için en önemli değer sıcaklıktır. Var gücüyle sıcaklığı nasıl daha verimli şekilde evinize ulaştırabilmek için çalışırız. Warmhaus evinizin sıcaklığını sağlamayı kendine görev olarak kabul etmektedir.

Kalite

Sadece en kaliteli malzemelerle, en kaliteli ve titiz işçilikle, insan hatasını minimize eden tam otomasyona sahip üretim tesislerimizde, en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Verdiğimiz hizmeti de üst seviye kalite standardında sunuyoruz. 

Verimlilik

%100 yerli ArGe sermayesiyle geliştirdiğimiz teknolojilerle esneklik, etkinlik ve verimliliği odak noktamız olarak belirledik. Sadece ürün verimliliği değil, satış sonrası hizmetler, teknik servis gibi tüm süreçlerin verimliliği için çalışırız.

Güven

Warmhaus, arkasındaki 40 yıllık Beyçelik Holding üretim tecrübesi ve 21 yıllık ısı sektörü tecrübesi ile güvenli ve güvenilir iklimlendirme ürünleri üretir.