Yarışma Koşulları

Warmhaus 21-24 Mart 2022 tarihli Yarışma Katılım Koşulları

Bu yarışma 21-24 Mart 2022 (00:00)  tarihleri arasında Warmhaus tarafından düzenlenmektedir.

Yarışma tarihleri arasında katılımcılar aşağıdaki koşulları yerine getirerek yarışmaya katılmış kabul edilirler; 

•    WARMHAUS resmi Instagram hesabını takip edin
•    Instagram yarışma iletisini beğenin
•    Yorum kısmında 2 arkadaşınızı etiketleyin
•    Ve son olarak sorulan sorunun doğru yanıtını bizimle paylaşın

Gelen yorumlar, beğeniler ve postlarda şartları uygun olarak yerine getirmiş, yarışma sorusunu doğru yanıtlamış, kullanıcı profili gerçek olan kişiler arasından, 25 Mart 2022 tarihinde random.org aracılığıyla  yapılacak çekilişle, Instagram katılımcıları arasından 5  kişi bizden JBL Go2 BlueTooth Hoparlör kazanacaktır. Sonuçlar aynı tarihte Warmhaus Instagram hesabından ileti ve/veya hikaye formatlarında paylaşılacaktır.

Yarışma sonunda kazanan kişiler 25 Mart 2022  tarihinde  Warmhaus Instagram sayfasının hikayeler bölümü üzerinden duyurulacaktır. Kullanıcıların vereceği yanlış bilgilerden Warmhaus sorumlu değildir.

Katılımda sunulan kimlik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Yarışma sadece Türkiye içerisinde geçerlidir.

Kazananlardan talep edilecek olan isim, cep telefonu gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder.

18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.

Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.

Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
 
Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
 
Katılımcı yarışmaya katılmakla Warmhaus tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
 
Her başvuru sahibi yarışma süresince hediye kazanmaya hak kazandığı takdirde bir kez ödül sahibi olabilir. Bir kullanıcı sadece bir kez ödül alabilecektir.
 
Warmhaus yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
 
Warmhaus yanlış iletişim bilgisi ile yarışmaya katılımdan dolayı olabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
 
Yarışmaya katılanlar Warmhaus’nın iş bu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Warmhaus tarafından yapılacaktır.
 
Warmhaus yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

Warmhaus katılım koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.