Warmhaus’tan 2’nci İstanbul İç Tesisat Buluşması’na destek DÜNYA İNŞAAT

Sektörle bir araya gelerek nisan ayında yürürlüğe girecek olan ErP Direktifleri’ni ve bu direktiflerinin ısıtma sektörüne etkilerini anlatmaya devam eden Warmhaus, İkinci İstanbul İç Tesisat Buluşması’nda İGDAŞ sertifikalı 400’den fazla tesisatçı ile bir araya geldi.

Ürünleriyle her yedi evden birini ısıtan Warmhaus, bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul İç Tesisat Buluşması’na sponsor oldu. 22 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da İGDAŞ ve Gastechnics Dergisi iş birliğiyle gerçekleşen etkinlikte Warmhaus’a sektöre yaptığı katkılardan dolayı plaket verildi.

400’den fazla davetlinin katılımı ile gerçekleşen“2’nci İstanbul İç Tesisat Buluşması”na İGDAŞ Sertifikalandırma ve Standart Kontrol Şefliği tarafından bizzat sertifikalandırılmış tesisat firmaları katıldı. Sektöre mal ve hizmet sağlayan firmaların bir araya gelerek, sektörün sorunları ile çözüm önerilerini tartıştıkları ve sektörün geleceğine ilişkin öngörülerin paylaşıldığı İç Tesisat Buluşması’nda Warmhaus, ErP Direktifleri’nin sektörde yaratacağı değişim ve dönüşüm konusunda katılımcıları bilgilendirdi. ErP Direktifleri’nin etkileri üretici ve tüketici açısından ele alınırken, enerji tasarrufunun sağlanması ile ülke ekonomisine yapacağı katkı da değerlendirilen konular arasında oldu.

İstanbul’un ardından 31 Mart 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek olan Ankara İç Tesisat Buluşması’na da sponsor olacak olan Warmhaus, sektörün geleceğine katkı sağlamak adına düzenlenen etkinliklere destek olmaya devam edecek.

DÜNYA İNŞAAT1.3.2018
Diğer Basın Haberleri